| razvanel720 a întrebat:

Salut am o intrebare as vrea sa imi iau acest pc:http://www.emag.ro/......D16MYYBBM/ Dar este placa video nu scrie cat GB are daca ma puteti ajuta va rog mersi

FUNDA!

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Are placa video integrata. nu are dedicata.

| Chris69 a răspuns:

Are placa de baza integrata in procesor, asa sunt toate procesoarele de la "Intel"
Mai bine pui inca 3-4 milioane si iti iei altul un pic mai bun si cu placa video nVIDIA.

| CPAElites a răspuns:

Are placa video integrata in procesor, cel mai probabil are 1gb! Dar de ce ai nevoie sa stii cati gb are? Degeaba are 2gb daca procesorul grafic e foarte slab...
Care este bugetul tau maxim?
Cu banii aia iti cumperi un i3 + gtx 750 ti 2gb. + 8gb ram.