Întrebare recomandată | vocea a întrebat:

Salut, am o intrebare si sper ca ii voi gasi raspunzul cu ajutorul evident, al vostru. Ma joc remy pe acest site, si tot am incercat sa imi pun poza la avatar si nu reusesc, intrebare : Ma puteti ajuta sa aflu care sunt pasii pentru a imi pune poza avatar la acest joc?, ca vad ca cea de la profil imi merge doar la joc nu, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mohi789 a răspuns:

Intri la setarile contului meu si dai alege fisierul dupa dai salveaza profil si poza va fi automat schimbata partea dreapta eu am reusit asa succes.

3 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Buna! ...Intri la profilul tau, setari, setari profil, si acolo selectezi imaginea dorita.

| StoicaDenisa27 a răspuns:

Aceiasi chestie am patit-o si eu nu imi merge sa-mi pun poza la profil, cand ma joc remi.

| mohi789 a răspuns:

Intra la profil si selectez o poza dar vz sa aiba dimensiunea normal nu prea mare asa si la mine nu amers o poza si am incercat alta mai mica succes