| anonimulxxxhd a întrebat:

Salut am o problema cu Instagram deci un prieten de al meu mi-a trimis o filmare cu noi pe messenger si vreau sa o postez la insta story dar nu ma lasa zice ca este o problema si sa incerc din nou dar tot nu ma lasa filmarea are sub 10 secunde ce pot >face?

1 răspuns:
| metehne a răspuns:

Bună! Dacă ai salvat-o în telefon, ar trebui să meargă postată. Intră direct în instastory și glisează în sus, până ce îți apar poze/videoclipurile în josul telefonului și alege din galerie ce voiai să postezi.

Dacă nu merge nici după asta, probabil că insta nu acceptă videoclipul respectiv.

pa, pa