| Husqvarna a întrebat:

Salut, am o problema cu instalarea Microsoft office pe un windows xp luat de pe net. Mai exact imi zice "There are no products affected by this packpage installed on this system". Officeuri mai vechi, mai exact 2010-2007 ca alea merg cel mai bine dar imi da eroarea asta. Imi trebuie doar Microsoft word. Daca imi puteti spune care e problema sau sa-mi dati un link de download bun care sa mearga, ori unul de office ori doar de word.
FUNDA mare!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este un patch lipsa sau defect (acela de genul KB... si niste cifre). Era bine daca spuneai care. Fa update sau foloseste FreeOffice. Este perfect compatibil cu Microsoft Office. http://www.freeoffice.com/en/