| SkillFull a întrebat:

Am o problema cu PC-ul, se deschide,
iar apoi cand apare sigla de la Windows si se incarca, dupa cateva secunde dispare, si imi apare un mesaj de genul:"Restoring your previous version of Windows".Apoi mi se restarteaza si o ia de la capat. Vreo solutie sau ceva? Precizes ca folosesc Windows 10.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost schimbări în soft în cazul sistemului de operare. Dacă nu ai un back-up la datele din PC, se prea poate să nu existe alte versiuni anterioare la care să se întoarcă Windows.
De obicei se poate selecta ultima dată când a funcționat PC în mod optim, din opțiunea Last Known Good Configuration.
Se găsește în Boot Menu.