| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am o problema si anume:Cand vreau sa intru in interfata Routeru-lui meu imi spune Sign in with your ASUS router account si pe urma spune Username si Passworld dar eu le-am schimbat si nu mai sunt default cu Admin si Admin dar eu nu imi m-ai amintesc parola si username-ul.Nu vreau sa ii dau reset la Router.Ce as putea face in acest caz?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In acest caz, singura solutieeste:
Stai si-ti bati capul, pana ce-ti amintesti numele... big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă nu vrei să-l resetezi atunci arunca-l pe geam. Alta soluție nu ai. Aia nu, aia nu.

| RaulAdrian1234 a răspuns:

Intri in brouserul in care ai accesat routedul (google, mozila etc) si daca ai dat salvare parola iti apare la setarii la brouser la manager parole

| Iunix a răspuns:

Îl resetezi. Ce crezi că poți să faci?