| MouseSoricelDecasa a întrebat:

Salut, am o tableta Acer care o ia razna dupa câteva minute când stai pe ea, ma rog când vreau sa scriu parola corect îmi face linii aiurea modele aiurea si dupa ce ii fac parola intru in ea si începe sa deschida galeria sa stearga poze. Când dau pe o aplicatie sa intru in ea îmi da ala aduc când apas pe ceva îmi da altceva, eu acum sunt pe telefon. Daca stiti ce are vreau răspunsuri cat mai repede,

Răspuns Câştigător
| Insideb0i a răspuns:

Posibil sa fie de vina display-ul. daca a suferit vreo cadere sau ceva. sau poate fi vorba si de ceva lichide varsate. daca nu poate s-a aplicat presiune pe display si face contact aiurea. sfatul meu este sa duci tableta la un service.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Poți avea vreun virus.

| DorelConstantin a răspuns:

Display-ul e de vina du-l la service si o sa fie ca noua