| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu sims 3.deci intru in joc. dau play.si se face ecranul negru 2 secunde apoi iese...de ce? crying pls help straight face

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fii de la rezolutia monitorului.

| procust a răspuns:

Incearca s a reinstalezi driverele placii video!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placa video slaba confused? sau nu ai crack la el... sau... nu stiu big grin

| MarYan00 a răspuns:

Placa video: Nvidia 9500 GT (1024mb). rami: 2 gb. procesor Intel Dual core 2600+. nu are cum sa nu mearga de la asta. rezolutia e 1024*768

| Recalo_Ionela_1998 a răspuns:

Dezinstaleaza si dupa iar instaleaza, imi poti spune de unde l-ai descarcat? L-am avut si eu si dupa am facut windows-ul si nu stiu acuma de unde il pot descarca