| Stefan_Vlad_1990_LXoP a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am luat un microfon Behringer t47 si un Scarlett 2i4(interfata). Faza e ca microfonul si interfata au amandoua conectare XLR dar Microfonul are cu 7 spini iar interfata cu 3. Ce fac sa le conectez?

1 răspuns:
| osaandy a răspuns:

Din cate am studiat si am vazut cred ca vei fi nevoit sa-ti achizitionezi interfata lui originala altfel nu vad cum.Fiind microfon condensator profesional are nevoie de o alimentare de 8v daca nu ma insel ceeace nu are de unde sa-si ia prinXLR.Acest microfon se vinde la set cu interfata din cate stiu eu. Uite aici ca si idee:
http://www.manualslib.com/manual/453311/Behringer-T-47.html?page=3#manual
O zi buna