| Anonimuta99 a întrebat:

Salut..Am un calculator nou care nu are tot instalat pe el pentru grafica 3d...am descarcat Unity si Adobe si tot nu merge la joc 3d cand dau la ele ba apare ca nu e instalat Unity ba ca se blocheaza ecranu si dau refres... vreau sa aflu ce ma poate ajuta sa il repar.dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

1 - trebuie sa ai un sistem de operare instalat pe curat, asa esti asigurat/a pe viitor ca nu exista virusi, 2 - driverele pc-ului sa fie actualizate la zi sau chiar daca le-ai actualizat mai arunca o privire sa vezi daca nu lipseste nimic si 3 - sa ai un browser decent si actualizat happy SUCCES!