| Xenoverse a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A3 si nu stiu cum sa opresc update-urile la unele aplicati, dau funda.

Răspuns Câştigător
| 1918 a răspuns:

Salut. Google play > aplicatiile si jocurile mele > alegi o aplicatie > sus in dreapta ai 3 puncte langa butonul search, apesi pe el si debifezi actualizarea automata.

2 răspunsuri:
| blackwolf906 a răspuns:

Sau din setarile aplicatiei de exemplu Facebook: intri in aplicatie >meniu> setarile aplicatiilor >actualizari aplicatie > dezactivezi actualizarea automata. Sper ca te-am ajutat!

| iwefgOficiall a răspuns:

Uite aici ati arata cum sa opresti updateurile
https://www.youtube.com/watch?v=hjv6PKNkXWc