| roby223 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy j7 2017 cu Android 7 dar vreau sa revin la Android 6, vreau sa va intreb daca vor exista probleme.
Si poate imi spuneti cum sa o fac, cel mai simplu mod. Sau sa imi spuneti daca aceasta versiune va primi Android O

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Nu poti. cel putin, daca te gandesti la factory reset...nu o sa revina la 6 odata ce ai facut update la 7.
poti incerca la serviciul oficial Samsung sa iti reinstaleze softul original. in ceea ca ma priveste eu cred ca nu o sa primeasca Android O.