| Alinus23031230 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy a5 2016! L-am luat de la Vodafone si cred ca este puțin schimbat ( are un Android mult mai mare decât original, când se aprinde are o alta imagine de începuțin fata de cea originala). Nu e replica! Dar nu știu dacă e ceva făcut de Vodafone sau au făcut mici schimbări cei de la Samsung. Și mai vreau sa știu dacă e schimbat de cei de la Vodafone, telefonul mai rezista la apa! Dacă este la cati metri adâncime rezista!

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Chiar daca soft-ul este personalizat de cei de la Vodafone, specificatiile tehnice raman fix aceleasi.