| CalinBaiatFin a întrebat:

Salut.Am un xbox 360 slim care nu mai functioneaza.Cand apas butonul, scoate doar sunetul dar nu se aprinde.Cineva mi-a spus ca e probabil e stricata sursa dar nu am de la cine sa imprumut sursa sa vad daca merge.
Are cineva aceeasi problema?
Ar trebui sa imi cumpar o sursa sau e stricat xboxul in sine?

1 răspuns:
| AlexSePlictiseste a răspuns:

Din pacate acel Xbox si-a trait anii, acum nu mai poate fi adus inapoi, probabil este prajit motherboardul, nu se mai poate salva.