| Ryder03 a întrebat:

Am windows 7 pe laptop si vreau sa ii fac update la windows 10 si imi apare ca, CPU-ul nu suporta. Problema e ca am mai facut update la Windows 10 si mi-am bagat iar Windows 7 deoarece nu imi dadea voie sa descarc anumite programe ca voiam, avand un firewall puternic...Acum doresc din nou sa fac update si nu mai merge.
Dau funda pentru cel care stie.
Processor: Intel pentium(r) 2, 20ghz
RAM: 6.00 GB
System: 32-bit

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Fomateaza HDD-ul ( vor disparea toate fisierele pe care le ai in pc, indiferent de partitia pe care se afla ) si apoi reinstaleaza Windows 7, dupa care poti face upgrade la Windows 10 fara probleme. Bafta!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauza nu am de unde sa o stiu dar stiu ca cine se frige odata sufla si in iaurt.De ce vrei iar windows 10? Chiar nu ai auzit ca majoritatea care au facut upgrade la w10 se plang de el?

| lpavel a răspuns:

Pai nu te poti juca cand upgrade, cand downgrade! Normal ca iti apar tot felul de erori!
Instaleaza windows-ul pe curat si vei vedea ca se va instala fara probleme! bafta!

| K0sti a răspuns:

System: 32-bit/RAM: 6.00 GB... misto asta, adica din 6 folosesti doar 3...