| osulica123alexis a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu daca exista vreun mod sa convertesc o aplicatie de android (.apk) intr-o aplicatie pentru ios.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă ar fi existat așa ceva, ai fi văzut toți utilizatorii de iPhone cu aplicații modate, hack-uite etc. Deci nu, nu exista așa ceva. Spre deosebire de Android care este o sursă deschisă, cei de la Apple nu permit astfel de lucruri.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista asa ceva! Iti dai seama ca atunci n-ar mai fi pe bani aplicatiile pentru iOS?