| Kavi a întrebat:

Salut as vrea si eu sa achizitionez acest produs http://www.emag.ro/......onLD-1610. Dar intrebarea mea este : Acest televizor l-as putea folosii mai degraba ca pe un monitor pentru laptop? am vazut ca are legatura hdmi si ma gandeam ca l-as putea folosii ca pe un monitor. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Il poti folosi ca monitor, dar ai grija sa alegi ceva mai mare, daca nu, mai bine ramai la cel standard :d

| Kavi explică:

DE ce mai mare? Asta ce are?