| AlexJB a întrebat:

Aveti idee ce solutie as putea folosi pentru a inlatura zgarieturile de pe un ecran de telefon cu touch-screen?

Răspuns Câştigător
| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa contactezi producatorul sau sa gasesti in manualul telefonului cum ar trebui sa procedezi.Eu am cumparat un spray(cadou, cu o solutie de sters ochelari) si mi-a inlaturat zgarieturile de pe laptop, telefon si iPod.

4 răspunsuri:
| rvdogaru a răspuns:

Da, doar daca il schimbi sau cum a spus AveeSuperstarwinking (si eu am la fel si nu numai zgarieturilaughing era sa nu mai imi mearga telefonullaughing)

| Cherisheverything a răspuns:

Uhh eventual sa schimbi sau sa te duci undeva cu el. SI pentru o mai buna protectie iti recomand o folie din aceea, pentru ecran. NU ar trebui sa ai probleme cu ea...

te pup :* poti incerca si cu spray desi nu sunt sigura.

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Pai data vitoare te inveti minte sa iti pui folierolling on the floor. n-ai cum sa scapi de ele

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nai cum sa inlaturi zgarieturilelaughingtu ne ceri acum ceva de genu (am facut accident cu masina ce spray sau solutie sa folosesc pentru a fi ca noua)laughingschimba fata telefonului