| Xenoverse a întrebat:

Ce este google drive?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Asa cum spune si Wikipedia "Google Drive este un serviciu de stocare online a fișierelor, prezentat pentru prima dată publicului pe data de 24 aprilie 2012, de către Google."
Fiecare cont Google primeste cate 15 GB cloud, sau varianta numita de Google, Drive.

| poenaru12 a răspuns:

Sall! Google Drive se ocupa cu stocarea de fisiere pe care le ai u in pc.tel. tablet. Etc. Un fel de magazie unde u pui lucruri. la fel ca onedrive de la Microsoft sau ubuntu One pCloud sau altele. Chiar si DiGi are DiGi Storage. Un fel de card de ....Gb sau Tb virtual.

| Hyora a răspuns:

Un fel de stick al netului, alaturi de dropbox si cloud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norișor