| Alex1405 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest calculator? http://m.domo.ro/......SI7NTEt-l/

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut.

Foarte bună la acest preţ, verifică şi pe Media Galaxy dacă vrei, pe Domo n-am mai cumpărat, poate te orientezi pe altceva.

Până în 3000 lei ia ceva cu 8GB RAM, neapărat, placa video de 2-4 GB, ăla de mai sus chiar e perfect, duce majoritatea jocurilor.

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Raport pret calitate as zice ca nah, daca ar fi avut un procesor din generatia a 8 a gen i5 8300 sau macar un i7 7000+ ar fi mers.