| Kulip a întrebat:

Salut, Cine stie cu ce program pot sterge un fisier? AVG PC TuneUp nu are uninstall nici in uninstall a program nu il gasesc... am incercat cu unloker 1.9.2 am intrat in msconfig sa nu il mai deschida cand aprind PC-ul dar degeaba el tot ruleaza. L-am instalat din greseala cand am dat next la un program nu am fost atent, cine stie sa imi spuna si mie dau fund

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Start-Control Panel-Click dreapta pe program-Uninstall/Change.

| EneCristian a răspuns:

Pai poti descarca ccleaner e foarte bun si sterge orice program.