| Jaguard a întrebat:

Salut.cum adaug aplicatia messenger (chat) Facebook pe site meu web.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui?

| Jaguard explică:

Cand deschizi o pagina web de vanzari iti apare acolo in dreapta jos un chat unde intreaba. pune o intrebare? acolo sa adaug chat messenger

| grandebgd a răspuns:

Sunt diferite scripturi 1 un script care se adauga intre tagul 2 un script in php care cineva iti trimite un mesaj de pe site si tu il primesti pe Facebook asa ai acces la mesaje / intrebari si de pe telefon.
Cauta pe google php cript Facebook messenger si ai sa gasesti mai multe scripturi sper ca am inteles bine intrebarea pusa de catre tine.