| numesiprenume0 a întrebat:

Cum pot lua legatura cu un operator Altex, online? In vederea diferentei de pret...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://altex.ro/contact
uita-te in josul paginii in partea dreapta unde arata " date de contact" sau aici https://altex.ro/relatii-clienti/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe online e mai ieftin în magazin e mai scump, la anumite produse. O să-ți spună să comanzi online. Așa e politica la ei.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca te referi la "daca gasesti mai ieftin, platim de doua ori diferenta" atunci asta merge doar la magazinele precizate de ei adica Dedeman, Leroy Merlin, majoritatea magazinelor de mobila. Da, ei au pus politica asta doar la MAGAZINE DE MOBILA SI CONSTRUCTII CHIAR DACA EI NU VAND MOBILA SAU MATERIALE DE CONSTRUCTIE.Chiae daca exista locuri mai ieftine, insa pentru reclama au facut acest gest. Practic ei nu dau niciun ban, e doar sa sune bine.