| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca vreau sa cumpăr un kit de gaming de la altex (casti, tastatura, microfon cu căști, mouse si mousepad) trebuie sa comand neaparat online sau pot si sa-l cumpăr direct din Altex?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut.
Depinde și de produs, unele pot fi comandate doar online.
Iar răspunsul la întrebare, în mare parte, da, cam toate le poți lua și din magazin, depinde dacă le au pe stoc.

4 răspunsuri:
| dd17 a răspuns:

Verifica pe site disponibilitatea din magazin

| Florin_Mihai_1996_nqE9 a răspuns:

Majoritatea lucrurilor, se găsesc și în magazin. Eu as prefera sincer online, deoarece așa ești sigur că încă mai sunt in stoc. Asta ca sa nu faci drumul degeaba =)

| DannyQ a răspuns:

Dacă produsul se afla în magazin, îl poți cumpăra direct din magazin!

| CM7YRE a răspuns:

Poti sa il cumperi atat din magazin cat si online daca este pe stoc si apare atat fizic in magazin cat si online. Daca ai nevoie de sfaturi/idei, sau crezi ca poti gasi ceva mai bun sau acelasi kit mai ieftin in alta parte, da-mi mesaj, te ajut.