| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Dati-mi va rog un link pentru un driver pentru placa asta video pls!(mai noua daca se poate,daca nu e ok si asa).
!:Windows 10, 64 bit.Cine da primul link si e si bun are funda!

Răspuns Câştigător
| marian37 a răspuns:

Scrie pe Google " *Modelul placii video* drivers", te uiti care este cel mai recent aparut si aia e.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Click dreapta pe My Computer -> Device Manager -> Display Adapters -> Selectezi placa video ( mai bine zis driver) cu click dreapta si ii dai Update. Nu mai e nevoie sa te ingrijorezi daca driverul e compatibil.