| Kolors a întrebat:

Salut.De cand s-a actulaizat softul la Orange roya mi se tot blocheaza widgetul de la ceas la o anumita ora (este ora 15:00, el ramane blocat la 13:15 ex.)L-am si resetat din fabrica dar tot asa face. Ce pot face?

1 răspuns:
| pantera30 a răspuns:

Buna ai mai multe optiuni actualizeaza softul telefonului sau reseteaza la setarile din fabrica dar ai grija sa nu ai in el aplicatii importante poze etc si sa nu ai cardul de memorie si cartela micro sim. sa le scoti inainte de restart si daca nici asa nu se rezolva du-l la un service sau direct la Orange daca inca mai e in garantie. LA REVEDERE