| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am instalat windows 7 pe PC dar nu pot sa instalez OpenGl deoarece nu este pentru windows 7 la placa mea video(Radeon 9250) si asta ma cam limiteaza la jocuri. Stie careva daca se poate instala cumva? Sau macar daca imi puteti spune o alternativa la OpenGl pentru ce am meu.
Mshappy

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Cel mai bine cumpara o placa video mai performanta, pentru jocuri

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i nici o alternativa
Pune Windows 8.1 si baga Iobit Start menu 8

| cristi202 a răspuns:

DirectX. Din cate stiu e varianta pentru Windows, si e mai buna decat OpenGl.