| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți da un link al unui site din România de unde pot cumpăra un procesor Intel Core 2 Duo E8600? Poate fi și second hand, cu preț între 70-125 RON și să existe în stoc. Să fiți atenți dacă se mai află în stoc.

7 răspunsuri:
| Kappy1325 a răspuns:

EMag, Altex, cred ca mai este in stoc

| Kanajambe69 a răspuns:

Nu prea se mai gaseste.
Poti incerca de pe e-bay. Unde scrie kostelos versand, inseamna ca livrarea e gratuita.
http://www.ebay.de/......sch/i.html

| iAMVi a răspuns:

N-ai gasit pe okazii, olx, astea? Totusi ce faci cu un procesor asa vechi?

Bula
| Bula a răspuns:

Cauta la firmele second hand sau la service-uri de calculatoare. Ai sanse sa gasesti din "demolari" (dezmembrari) sau ramase din upgrade-uri de calculatoare. Deseori poti cumpara intreg ansamblu de MB+procesor+cooler la 120-150 lei, iar calc intreg in jur de 200-250 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Limbajul tau spune multe despre tine, printre care si educatia primita de la parinteii tai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marș de aici dacă nu-ți convine, că nu cumpăr din banii tăi.