| Ionescu_Constantin_1986 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva cu Adobe Illustrator pentru Windows? O varianta Free?

3 răspunsuri:
| glasx a răspuns:

Varianta trial 30 de zile folosesti un program care sa poata sa schimbe data de pe aplicatie si poti sa abuzezi de varianta trial cat vrei tu nu doar 30 de zile
aplicatia aceia o poti gasi pe canalulTutoriAle

| SonicAndrei a răspuns:

Din păcate nu există free, doar pirat_ată. Dar este Trial (gratis o lună). Nu-ți pot trimite link de to_rent aici fiindcă e cam ilegală varianta asta.
PS: citeşte fără _

| sorinake a răspuns:

NU exista varianta full gratuita pentru Illustrator indiferent de sistemul de operare folosit.

Poti, totusi, sa incerci versiunea Trial de la ei (este gratuita) :
https://creative.adobe.com/......llustrator