| 21434325124523 a întrebat:

Salut
merge sa am conturi de-o data pe site-urile adfly, linkbucks etc adica sa am cont pe amandoua de-o data si atunci cand cineva imi viziteaza site-ul sa se puna vizitele pe adfly si pe linkbucks de-o data se poate asta sau daca am cont pe linkbucks si dupa imi fac si pe adfly se blocheaza contul de la linkbucks ca mi-am facut cont pe alt site de unde imi da bani?
mersi

1 răspuns:
| TheWolfRo a răspuns:

1.Nu asa merge treaba
2.Da.da merge sa ai mai multe conturi
3.DAR daca cineva da click pe linkul de adf.ly se pune DOAR pe adf.ly NU si pe linkbucks...
4. Daca vrei sa mearga ar trebui ca cineva sa dea click si pe linkul de la adf.ly si pe cel de la linkbucks.

O zi buna