| LeeShaxx a întrebat:

Salut,mi-am deschis un canal de YouTube si ieri am postat primul videoclip https://www.youtube.com/watch?v=rjjnhpeg2Cw. Puteti sa-mi dati o parere cu ce as putea imbunatati? Dau funda! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Top nu este unul precis, cred ca este aranjat dupa favoritii tai. Este in regula, dar cu un astfel de titlu ar trebui sa alegi statisticile reale si sa ii clasezi chiar tu daca nu ii gasesti deja intr-o ierarhie.
In schimb montajul si trecerea cadrelor este buna. Mult succes in continuare.

| LeeShaxx explică:

Acest top este luat in ordinea de pe un anumit site, nu dupa preferinte. Multumesc mult oricum, primesc un subscribe de la tine?big grin