| PhAeThoN a întrebat:

Salut nu imi merge la nokia 5228 sa imi actualizez softwarul cu nokia suite imi spune, conexiunea la dispozitiv a fost intrerupta am incercat de 1000 de ori si tot asa imi apare, chiar cateodata imi spune ca lipseste cartela sim? Din ce cauza si ce pot sa fac dau funda!

1 răspuns:
| andrei28031998 a răspuns:

Nu stiu ce ai putea face...dar cel mai probabil ar trebui sa incerci di telefon la sectiunea actualizare aparat daca nu... la service