| Popafilip a întrebat:

Stiți cumva o aplicatie prin care pot trimite videoclipuri de 1-2gb unui prieten din al oras?
Aplicatie pentru telefon.

3 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Incearca sa dai video-ul mai departe prin https://wetransfer.com/, are o limita de transfer de 2GB.

Succes!

| NLS a răspuns:

Eu trimit prin Telegram. (cu care pot sa trimit o muultime de formate de fisiere, nu doar ce suporta si "cunoaste" Whatsapp)

Cel mai mare fisier pe care am reusit sa-l trimit a fost de 1, 5Gb, dar stiam ca merge fara probleme cel putin pana la 2GB.

| antimulte a răspuns:

Wetransfer
Dropbox
Box
Toate au aplicatii gratis si siteuri daca nu vrei aplicatie.