| OxyG3N12 a întrebat:

Am și eu o problemă în legătură cu pc-ul meu. Am reinstalat recent Windows 7 ultimate și merge foarte greu (merge mai greu decât mergea înainte sa îl bag, ca asta a fost și motivul). Are componente slabe, dar e prima data când merge asa greu : 2 GB de ram, procesor 2, 2 GHz, placa video de 512 MB Nvidia GeForce 6150SE nForce 430 (cu Windows 7 arata ca are 825 MB). Știe cineva ce poate avea? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Ai instalat toate driverele? daca nu http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_en.php (asa le vei gasi pe toate si le poti instala) daca problema continua incearca o reformatare

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Verifica driverele si mai este un lucru la instalare ai sters partitiile vechi? sau ai instalat asa fara sa le stergi?

| untu a răspuns:

Daca problema continua ce a recomandat ALEX10092015, incearca sa instalezi WINDOWS 7 HOME PREMIUM, va putea merge foarte usor si rapid!

| OxyG3N12 explică:

Da Ene, am formatat și partiția D și C