| Cold a întrebat:

am luat de pe net un server de metin2 gata facut si acolo scrie ca sa il konfigurez cu ip meu cum il configurez big grin? funda!

5 răspunsuri:
| vally1234 a răspuns:

Adica adresa de email sau yahoo

| RiseRuss a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ce sa fac

| alexandra_4619 a răspuns:

Si eu am aceeati problema.
(

| Roll_Roly_1997 a răspuns:

Serverele gata facute sunt numai pentru dedicate, adica daca iei un server gata facut de pe net trebuie sa il hostezi, deoarece acel server este configurat pe IP-ul aluia care o facut serverul, cel mai bine este sa iti iei un instant server de pe net si sa iei tu singur totul de la 0!

| Giurea_Alexandru_1998 a răspuns:

Sigur scrie sa il "konfigurezi"?