| anonim_4396 a întrebat:

am o boxa portabila(akai) si nu mai sta conectata la bluetooth.Merge 10 sec si se deconecteaza, chiar nu stiu ce are.Boxa a fost cumparata acum aproximativ 2 ani.Stiti cumva ce are?

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Verifică bateria, verifică să nu fie asociată cu prea multe aparate bluetooth, șterge asocierea cu aparatul cu care vrei să o conectezi și caut-o din nou și asociaz-o din nou cu aparatul respectiv. Să nu fie conectată cu un aparat bluetooth de la vecini din greșeală se poate întâmpla.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Verifică tensiunea bateriei, precis e sub valoarea necesară