| Surrender434 a întrebat:

Am o mica problema la calculator,nu cred ca e asa de grav,doar ca ma deranjeaza si trebuie sa imi fac alt cont de user.
Deci, ori de cate ori vreau sa intru pe un cont sau sa creez unu imi apare asta : The user profile service failed the logon.User profile cannot be loaded.

Vreau sa rezolv asta cat de curand posibil, ma poate ajuta cineva?

Funda.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Fie umbli tu frumos in control panel setezi de acolo la user unu fara parola. daca nici asa nu merge recomand reinstalarea sistemului de operare( bagi din nou windows).

| DeyCj a răspuns:

Probleme este de la windows, iar cel mai comod mod de a o rezolva este o resoftare.Succes