| Matei42069 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu, dupa ce am vazut un video cu cum sa imi fac jocurile sa mearga mai bine, calculatorul meu tot ingheata din 10 in 10 secunde! Va rog sa va uitati la videoclip si sa imi spuneti setarile BASIC care au fost inainte ca eu le-am uitat.Dau funda!
https://www.youtube.com/......tps?/watch

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai folosit şi tu CC Cleaner că cel din clip, e destul de rău.Acest utilitar îţi curăță de tot(şi ce-i bun şi ce nu-i bun) calculatorul
Cu setările, acolo ar trebui să poţi şterge fișierele de configurare accesând folderul ascuns aplication data din folderul de utilizator(ce are numele pus de tine, în care-ţi stochezi datele)