| Sekt0r a întrebat:

Am si eu o problema cu computerul. Imi apare ecranul albastru si imi da o anumite eroare (0x00000116). Ce pot sa-i fac? Raspunsuri repedeee!
Poza: http://tinypic.com/r/2h2hx83/9

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu aceasta eroare NU ai ce sa faci! Daca nu porneste pc-ul atunci reinstalezi windows daca porneste dupa restartare atunci lasa-l asa nu ce face!
Oricum incearca sa pui pc-ul singur itr-o priza sau prelungitor ce ai tu acolo. restul ce mai ai le bagi in alta parte, nu in acelasi prelungitor! Bafta!

| doctorandus a răspuns:

Incearca sa intri cu F8 in meniul de bootare si alegi Last good configuration.