| mihaimihai11 a întrebat:

Am si eu o problema cu driverul de sunet. Am descarcat driver max ca sa nu mai stau sa caut driverele si la driverul de sunet imi spune ca este instalat si actualizat la zi dar cand intru in START > DXDIAG > Sound nu apare nimic, am windows 7 home 64 bit. Va rog daca ma puteti ajura. ID zhunior. mihay

3 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

De ce ai lua un driver oarecare? laughing
Intra pe site-ul PC-ului (al firmii care l-a facut), cauta-ti modelul PC-ului, si descarca-ti driverul happy

| DeyCj a răspuns:

Dacă se aude sunetul la pc înseamnă că nu are nimic
Drivermax, driver genius sau alte minuni de-astea sunt doar țepe cu care îți virusezi calculatorul, așa că a nu se folosi.Succes

| K0sti a răspuns:

Lenesul mai mult alearga...
Site-ul producatorului taicule, e sfant!