| dedu13 a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am facut si eu un sv de samp,(Gata facut de la THEG).Asa, m-am facut admin dar am constatat ca acest server nu are Car Ownership System(Nu stiu nici un pic de script)Va rog imi faceti si mie unul, ca poate mai sunt care cauta si nu gasesc! Ca mine Funda+Un foarte mare Multumesc!

PS:SaMp 0.3e

Răspuns Câştigător
| CoLoRaDoO a răspuns:

/acreatecar si apoi arata o casuta cu numele cui vrei sa fie masinawinking am mai folosit serverul de la THEG

3 răspunsuri:
| comicom a răspuns:

Mai cauta jucatori de incredere sau prieteni de pe mess sa-i faci admini, poate stiu si ei macar un scrip...

| Rolex007 a răspuns:

Salut! Te astept pe serverele comunitatii B-Zone! Forum: www.forum.b-zone.ro
Te astept pe cele mai frumoase si mai distractive servere din Romania! RPG2.B-Zone.Ro si RPG.B-Zone.Ro!
- Jucatorii noi inregistrati primesc un vehicul de tutorial la obtinerea permisului de conducere (Faggio). Acesta se va schimba odata cu atingerea unor nivele superioare pana la level 7 urmand ca de la level 10 sa poata fi vandul la dealership daca nu mai aveti nevoie de el. Nu veti primi niciun ban pe el, este vehicul de tutorial.

HostName: B-Zone: RPG Server 2 [0.3x]
Address: 89.33.242.97:7777
Players: 285 / 1000
Ping: 11
Mode: RO-RP v5.3.3
Map: LS-LV-SF

| VladMaxMaX a răspuns:

HostName: [0.3z]RulePlay | Update Loaded v0.6 Beta!
Address: Rpg.RulePlay.org:7777
Players: 6 / 50
Ping: 13
Mode: RPG v0.6 Beta
Map: San Andreas