| gencreer1234 a întrebat:

am si eu o problema, recent mi-am luat un Samsung galaxy s5 neo. Am luat niste aplicati de exemplu CPU-Z si imi zice ca doar 4 nuclee ruleaza el fiind octacore, si nu merge chiar asa de bine un unele jocuri, as putea face ceva? Sau asa este telefonul?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Daca specificatiile din CPU-Z si din Antutu sunt la fel ca aici : http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_neo-6506.php
Inseamna ca totul ar trebui sa fie inregula.
Daca gasesti vreo deosebire intre ce are telefonul tau si ce gasesti pe acel site inseamna ca ori e alt model de telefon ori ai o replica de S5 Neo.