| whiteviper98 a întrebat:

Am un Samsung Omnia i900 8GB, si as dori aplicatii gratuite pentru el, ceva voice commander sau ceva de genu', tv, net, multimedia, toate aplicatiile care le stiti...astept linkuri multe! fara Pocketpcfreeware si getjar, in rest rice! Multumesc! Fundita+Vot!

Răspuns Câştigător
| Tony_5725 a răspuns:

Fi atenta vipera alba daca vrei aplicati jocuri muzica videoclipuri imagini tonuri de apel dar mai ales jocuri cauta pe telefon in websiteul lui si scrie in telefon la internet www.waptrick.ro si o sa gasesti cele mai tari si noi aplicati chiar si teme pentru. tel Plzz fundita si vot?

1 răspuns:
| Stefan831 a răspuns:

Incearca Netbook Pro, aplicatie multimedia, simpla, de radio, tv utilitara, YouTube cu ecran stins, si multe alte functii, aplicatie la care lucrez personal si ti-o recomand cu respect. Fara reclame, programe adiacente, colectare de date, sau alte balarii.