| alextotal a întrebat:

am un telefon care are o cartela in el si vreau sa-mi aflu numarul. sunt pe Vodafone. nu pot suna pe alta retea pot doar pe Vodafone si nu am nici un numar de Vodafone (e telefon de servici) deci cum pot sa-mi aflu numarul de telefon? funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Formează *#9999# şi apoi ''apelare''
sau
Sună la *120# şi selectează opţiunea ''Sună-mă''. La confirmarea ei îţi va apărea numărul de telefon.

Bafta!

2 răspunsuri:
| CapitanPufuletee a răspuns:

Suna un numar de Vodafone, fa rost de unul de la prietenii tai, si oricum e imposibil sa nu cunosti pe cineva cu numar de Vodafone(si eu sunt tot pe Vodafone)sau suna pe cineva la nimereala si spune-i sa iti dea numarul cu care l-ai sunat.

| Athée a răspuns:

Suna la ##9999#. E simplu.