| Jorgeel a întrebat:

am venit la voi cu o intrebare, as vrea sa stiu care sunt toate tipurile de microcipuri audio amplifier.
As vrea sa fac o boxa si as vrea sa stiu daca exista altele in afara de lm386 ca nu prea gasesc magazine care sa vanda asa ceva, iar eu am demontat o boxa portabila si am gasit niste microcipuri.
In alta ordine de idei dau funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Nu stiu cat de melancolici sunt altii, dar eu i-m amintesc de vremurile acelea cand in Timisoara mergeam la magazinul Dioda si gaseam componente electronice, astazi in acel spatiu este un sexshop asa ca mi-a pi-erit si ultima umbra de speranta sa mai gasesc componente decat la gunoi din reciclari