| AlinxYoutubxXxDDD a întrebat:

As vrea sa achizitionez un Allview eMagic dar as vrea intai cateva pareri din partea voastra pro si contra achizitionarii acestui telefon. Cei ce detin acest telefon sau cunosc persoane care o fac imi puteti raspunde la urmatoarele intrebari: se incinge cand va jucati jocuri, se blocheaza? cat va tine bateria? camera e intr-adevar asa buna?(primara respectiv secundara) Va multumesc.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

La 400 lei nu prea ai ce sa ii ceri. In locul tau as lua un Samsung s4 sh sau chiar s5 sh.