| DavidGD a întrebat:

Salut tpu....as vrea sa stiu daca imi va rula gta iv pe urmatorul pc:
Specificatii tehnice

Tip procesor Intel Dual Core E5300
Frecventa procesor (MHz) 2.6 Ghz, 2M cache
Chipset placa de baza Intel G45 express
Video Integrat Intel GMA Intel GMA X4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0
Sunet integrat High Definition audio with Realtek ALC261 codec
Retea integrata
2 x PCI
Tip memorie DDRam 3
Memorie RAM (MB) 2048
Capacitate HDD (GB) 160
Viteza de rotatie HDD (rpm) 7200
Interfata HDD sata
Tip unitate optica Dvd rom
Interfata HDD sata
Sistem operare: Win 7 32bit

Nu conteaza daca jocul va trebui sa mearga pe Low...vreau doar sa stiu daca il va rula... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DanTheToughGuy a răspuns:

Uite aici un link care te-ar putea ajuta http://www.systemrequirementslab.com/......o-v/12455/ Sper ca nu incalc regulamentul, link sigur fara virusi

2 răspunsuri:
| Voica_Raul_2001 a răspuns:

Cred ca da.

| CaRmEnUtSsA a răspuns:

Intra pe gamedebeat si iti bagi specificatiile de la calculator si o sa vezi