| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa unesc doua locad discuri gen sa unesc G cu D sau C cu E, am foarte multe si vreau sa le unesc,?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Simplu my computer -manage -my hard disk - formatare all partition - asta va duce la stergerea datelor apoi faci o singura partitie, daca nu ai inteles imi dai mesaj cu id si password daca ai un remote program si isi fac eu

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu poti sa unesti... Partitile hard-disk-ului sunt doar C, D si E. G, F sau H sunt pentru CD, DVD-romuri. Atunci cand introduci un CD sau DVD. Nu inlouieste F, G sau H o partitie... Ele nu au memorie suplimentara.

| RobertMoon a răspuns:

Bagi cd de la Windows si stergi doua partitii, iar apoi dai new partition si faci de acolo una cu spatiul celor doua.