| 5Alex5 a întrebat:

De ce nu mă lasa să descarc jocul Clash Of Clans de pe Google Play? Îmi zice " Dispozitivul nu este compatibil cu această versiune". Am android 4.4.2 KitKat. Dau funda celui mai bun răspuns și care ar putea să mă ajute!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai spune in mesaj de ce...

| KLiNK a răspuns:

Pai n-are cum sa mearga daca nu este compatibil cu telefonul. Nu exista nici o "magie" prin care ai putea face ceva.

| 5Alex5 explică:

I-am dat de cap oricum. Problema era de la Google Play. 4.4.2 este ultimul model de android, nu avea cum sa nu fie compatibil. Multumesc oricum.