| amenonono a întrebat:

De curand mi-am luat un Sistem IT MYRIA LIVE V34, Intel Core i3-4160 3.6GHz, 6GB, 1TB, nVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3, Linux
Mi-am instalat windows 10, nu l-am activat, in fine. Am descarcat Gta San Andreas, respectiv SA:Mp. Am intrat in joc frumos, dupa 30 minute maxim mi se bloca imaginea, cand eu de fapt luam crash. Nu pot face nimic, tasta "windows" nu merge, ctrl+alt+delete nici atat, trebuie sa-i dau restart la pc. Pe alte jocuri nu imi face asta, va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti din nou sa-mp-ul, reinstaleaza si gta daca este nevoie.